Regulamin i informacje prawne

Użytkownik witryny AcuIntegra.com zobowiązuje się do przestrzegania poniżej opisanego regulaminu oraz zapoznaniu się z ważnymi, poniżej opisanymi informacjami prawnymi.

Serwis witryny AcuIntegra jest udostępniony dla użytkownika w celach informacyjnych. Staramy się zawszę opublikować treść najwyższej jakości, lecz nie odpowiadamy za ewentualne błędy. AcuIntegra Inc, oraz jej stowarzyszone podmioty, nie ponoszą odpowiedzialności za planowane lub nieplanowane zaburzenia w dostępie do serwisu.

Treść serwisu jest opublikowana wyłącznie w celach informacyjnych. Nie stanowi  ona porady medycznej, diagnozy lub leczenia lub ich zastępstwa. Zawszę skonsultuj się z twoim lekarzem lub kwalifikowanym doradcą medycznym w przypadku pytań odnośnie dolegliwości zdrowotnych.

Stwierdzenia na serwisie nie zostały potwierdzone przez Główny Inspektorat Sanitarny lub Ministerstwo zdrowia lub żadne inne jednostki dozorcze lub kompetentne.

Produkty opisane na serwisie są suplementami diety i nie mają zamiaru diagnozować, leczyć lub zapobiegać chorobie. Przed użyciem prosimy o zapoznanie się z etykietą produkt bądź konsultacją z lekarzem lub farmaceutą.

 

Polityka prywatności

Prytawność użytkowników naszej strony internetowej jest dla nas kluczowa. Uprzejmie zachęcamy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

X